| Gender | Female Male |
|---|---|
| Rated Voltage | 300V |
| Product Name | Rigoal custom M5 3 4 pin A code male and female plug socket IP67 IP68 waterproof wire connector factory |
| Wire Gouge | 24AWG/26AWG |
| Type | DIN |
| 이름 | 내수 케이블 연결기 |
|---|---|
| 종류 | 남자 / 여성 |
| 전류 등급 | 다릅니다 |
| 형태 | 둥근/사각형/삼각형/오발/삼각형/육각형 |
| 폭 | 다릅니다 |
| 길이 | 다릅니다 |
|---|---|
| 소재 | 플라스틱과 금속 |
| 전압 정격 | 다릅니다 |
| 색상 | 블랙/화이트/회색/레드/옐로우/블루/그린/퍼플/오렌지/브라운 |
| IP 등급 | IP67/IP68 |
| 색상 | 블랙/화이트/회색/레드/옐로우/블루/그린/퍼플/오렌지/브라운 |
|---|---|
| 전압 정격 | 다릅니다 |
| 접촉의 번호 | 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12/ 13/ 14/ 15/ 16/ 17/ 18/ 19/ 20 |
| 형태 | 둥근/사각형/삼각형/오발/삼각형/육각형 |
| 온도 정격 | 다릅니다 |
| 길이 | 다릅니다 |
|---|---|
| 높이 | 다릅니다 |
| 온도 정격 | 다릅니다 |
| 형태 | 둥근/사각형/삼각형/오발/삼각형/육각형 |
| 접촉의 번호 | 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12/ 13/ 14/ 15/ 16/ 17/ 18/ 19/ 20 |
| 길이 | 다릅니다 |
|---|---|
| 접속구의 형태 | 케이블 커넥터 |
| 형태 | 둥근/사각형/삼각형/오발/삼각형/육각형 |
| 색상 | 블랙/화이트/회색/레드/옐로우/블루/그린/퍼플/오렌지/브라운 |
| 소재 | 플라스틱과 금속 |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
|---|---|
| Gender | Female Male |
| Type | DIN |
| Rated Voltage | 300V |
| Wire Length | Customize |
| Conductor Material | Customizable |
|---|---|
| Application | Automotive |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
| Wire Gouge | 24AWG/26AWG |
| Gender | Female Male |
| Gender | Female Male |
|---|---|
| Type | DIN |
| Application | Automotive |
| Pins | 3p 4p Connector |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
| Gender | Female Male |
|---|---|
| Certificate | CE ROHS ISO9001 |
| Conductor Material | Customizable |
| Rated Voltage | 300V |
| Pins | 3p 4p Connector |