| 원래 장소 | 광동, 중국 |
|---|---|
| 접촉 핀 | 4개 핀 |
| 종료 | 땜납 |
| 모델 번호 | 솔레노이드 밸브 연결기 |
| IP은 평가되었습니다 | IP65 |
| 원래 장소 | 광동, 중국 |
|---|---|
| 접촉 핀 | 4개 핀 |
| 종료 | 땜납 |
| 모델 번호 | 솔레노이드 밸브 연결기 |
| IP은 평가되었습니다 | IP65 |
| 시리즈 | 레모 레델 푸시 풀 커넥터 |
|---|---|
| 대안 | LEMO PKG, ODU G5 |
| 내구성 | >1000 사이클 |
| 삽입물 | TPU+GF |
| 연결 시간 | 2000 |
| 절연 저항 | >1000MΩ |
|---|---|
| 시리즈 | 레모 레델 푸시 풀 커넥터 |
| 연결 시간 | 2000 |
| 인증서 | UL, CSA, RoHS |
| 연락처 | 7P |
| Coding | A |
|---|---|
| Material Of Connector | CuZn,TPU |
| Termination Style | Screw-joint / Solder Type |
| Rated Voltage | 125/250V |
| Contact Resistance | ≤5mΩ |
| 커넥터 셀 | 니켈은 도금처리했습니다 |
|---|---|
| 케이블 외경 | 4.0-8.0mm |
| 전압 정격 | 250V |
| 전류 등급 | 5A |
| 온도 범위 | -40C~+105C |
| 절연 저항 | >1000MΩ |
|---|---|
| 종류 | 보호 된 커넥터 |
| 시리즈 | 레모 레델 푸시 풀 커넥터 |
| 연락처 | 용매/PCB/인프린트 |
| 연결 시간 | 2000 |
| Coded | A B D X Coded |
|---|---|
| Rated Voltage | 250V |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Product Name | Rugged M12 Waterproof Connector for IIoT Machines and Equipment |
| Applications | Sensors, actuators, encoders, motors, industrial cameras, ships and other equipment, Factory automation process control, Packaging label printing equipment, Fieldbus: DeviceNet, CANopen, Profibus, Ethernet, Ship electronics NMEA 2000, rail transit, Industr |
| Operating Temperature | -20℃~80 ℃ |
|---|---|
| Connector Series | M16 |
| Coding | A |
| Application | Audio & Video |
| Type | ADAPTER |
| 핀 | 3개의 핀 4 핀 5 핀 |
|---|---|
| 핀 | 놋쇠 / 금 |
| IP 정도 | IP67/68 |
| 타입 | 주조하는 |
| 정격 전류 | 13A |