| 온도 범위 | 20C~+80C |
|---|---|
| 인서트 물 | PA66 |
| 접점 재료 | 구리 콘택 금 도금법 접촉 |
| 정격 전류 | 4A/2A/1.5A |
| 케이블 직경 | ≤4mm~≤8.0mm |
| 상품 이름 | 상품 이름 |
|---|---|
| 핵심 / 스크루를 연결하기 | 니켈이 도금처리된 채로 놋쇠로 만듭니다 |
| 차폐성 | 유엔 -알아이바블 |
| 접촉 | 3,4,5,8,12개 핀은 이용 가능합니다 |
| 애플리케이션 | 센서 또는 자동화 |
| 핀 | 6개의 핀 9 핀 12 핀 19 핀 16 핀 |
|---|---|
| 방수 비율 | IP67/68 |
| 인서트 물 | PA66 |
| 정격 전압 | 150V |
| 접점 재료 | 고급장교, 도금되는 금 |
| Coded | A B D X Coded |
|---|---|
| Rated Voltage | 250V |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Product Name | Rugged M12 Waterproof Connector for IIoT Machines and Equipment |
| Applications | Sensors, actuators, encoders, motors, industrial cameras, ships and other equipment, Factory automation process control, Packaging label printing equipment, Fieldbus: DeviceNet, CANopen, Profibus, Ethernet, Ship electronics NMEA 2000, rail transit, Industr |
| Waterproof | IP67/IP68 waterproof |
|---|---|
| Gender | Male And Female |
| Core Number | 4,6,7,9,12,16,17,19 Core |
| Temperature Range | -20℃~125 ℃ |
| Product Category | M23 Connector |
| 케이블 외경 | 4.0-8.0mm |
|---|---|
| 핀 번호 | 2/ 3/ 4/ 5/ 7/ 8/ 9/ 12/ 14/ 15/ 17/ 19 |
| 전류 등급 | 5A |
| 커넥터 삽입부 | PA66 |
| 커넥터 셀 | 니켈은 도금처리했습니다 |
| 온도 범위 | -40C~+105C |
|---|---|
| 종류 | 남자이 & 여성 |
| 전류 등급 | 5A |
| 커넥터 단자 | 인청동 |
| 커넥터 삽입부 | PA66 |
| Gender | Male And Female |
|---|---|
| Certificate | CE/ISO9001/RoHS |
| Product Name | High voltage M23 cable mounting connector for automotive power supply 6 9 12 17 19 pin metal field cabled female connect |
| Type | DIN |
| Pin Number | 4,6,7,9,12,16,17,19pin |
| Product Category | M23 Connector |
|---|---|
| Waterproof | IP67/IP68 waterproof |
| Contact Material | Brass With Gold Plated |
| Certificate | CE/ISO9001/RoHS |
| Core Number | 4,6,7,9,12,16,17,19 Core |
| 핀 번호 | 2/ 3/ 4/ 5/ 7/ 8/ 9/ 12/ 14/ 15/ 17/ 19 |
|---|---|
| 종류 | 남자이 & 여성 |
| 커넥터 셀 | 니켈은 도금처리했습니다 |
| 제품 이름 | M8 방수 커넥터 |
| 온도 범위 | -40C~+105C |